16.09
16:00
Dunav
1. Maj Ruma
1
1
|
16.09.2020 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
16.09
16:00
Sloga (Ä)
Hajduk 1912
3
1
|
16.09.2020 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
16.09
16:00
Sloboda
BaÄka 1901
2
2
|
16.09.2020 16:00 | 2 : 2 | |||||||
16.09
16:00
Borac
OFK VrŔac
0
1
|
16.09.2020 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
16.09
16:00
Dinamo 1945
Omladinac
1
1
|
16.09.2020 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
16.09
16:00
Tisa
OFK Stari Grad
3
0
|
16.09.2020 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
16.09
16:00
Mladost (NS)
Vojvodina 1928
4
0
|
16.09.2020 16:00 | 4 : 0 |
|
||||||
16.09
16:00
Feniks 1995
Kozara
2
4
|
16.09.2020 16:00 | 2 : 4 |
|
||||||
16.09
16:00
RadniÄki (Zr)
RadniÄki 1912
0
0
|
16.09.2020 16:00 | 0 : 0 | |||||||
16.09
16:00
BeÄej 1918
Jedinstvo (SP)
4
1
|
16.09.2020 16:00 | 4 : 1 |
|
16.09
16:00
Jedinstvo
Sloga (P)
1
2
|
16.09.2020 16:00 | 1 : 2 | |||||||
16.09
16:00
TrepÄa
JoŔanica
2
0
|
16.09.2020 16:00 | 2 : 0 | |||||||
16.09
16:00
SuŔica
Gruža
2
0
|
16.09.2020 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
16.09
16:00
Mladi radnik 1926
MaÄva 1929
1
0
|
16.09.2020 16:00 | 1 : 0 | |||||||
16.09
16:00
GFK Sloboda
BuduÄnost (A)
1
0
|
16.09.2020 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
16.09
16:00
Sloga 33
Å umadija (A)
1
0
|
16.09.2020 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
16.09
16:00
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
ŽelezniÄar (L)
2
3
|
16.09.2020 16:00 | 2 : 3 |
|
||||||
16.09
16:00
Tutin
Smederevo 1924
2
3
|
16.09.2020 16:00 | 2 : 3 |
|
||||||
16.09
16:00
Takovo
Bane 1931
0
0
|
16.09.2020 16:00 | 0 : 0 |
|
16.09
16:00
RadniÄki (O)
SremÄica
1
1
|
16.09.2020 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
16.09
16:00
BSK 1925
Stepojevac Vaga
0
2
|
16.09.2020 16:00 | 0 : 2 |
|
||||||
16.09
16:00
Crvena zvezda
LeŔtane
1
1
|
16.09.2020 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
16.09
16:00
BASK
RadniÄki (NB)
0
0
|
16.09.2020 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
16.09
16:00
OFK Beograd
Studentski grad
2
3
|
16.09.2020 16:00 | 2 : 3 |
|
||||||
16.09
16:00
Teleoptik
Mladenovac
0
0
|
16.09.2020 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
16.09
16:00
BSK BorÄa
Jedinstvo
1
1
|
16.09.2020 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
16.09
16:00
Zvezdara
SinÄeliÄ
2
0
|
16.09.2020 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
16.09
16:00
TEK Sloga
Lokomotiva
2
2
|
16.09.2020 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
16.09
16:00
GSP Polet DorÄol
Brodarac
0
1
|
16.09.2020 16:00 | 0 : 1 |
|
16.09
16:00
OFK TopliÄanin
Vlasina
0
2
|
16.09.2020 16:00 | 0 : 2 |
|
||||||
16.09
16:00
BuduÄnost (P)
SFK Morava
4
1
|
16.09.2020 16:00 | 4 : 1 |
|
||||||
16.09
16:00
SFS Borac
Car Konstantin
5
3
|
16.09.2020 16:00 | 5 : 3 |
|
||||||
16.09
16:00
RadniÄki (S)
Moravac Orion
2
0
|
16.09.2020 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
16.09
16:00
OFK SinÄeliÄ
Župa
7
0
|
16.09.2020 16:00 | 7 : 0 |
|
||||||
16.09
16:00
Dunav
Rembas
2
0
|
16.09.2020 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
16.09
16:00
Timok 1919
Radan
1
0
|
16.09.2020 16:00 | 1 : 0 | |||||||
16.09
16:00
PÄinja
TimoÄanin
0
0
|
16.09.2020 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
16.09
16:00
Trstenik PPT
Mladost
4
0
|
16.09.2020 16:00 | 4 : 0 | |||||||
16.09
16:00
Kablovi
Jedinstvo (P)
0
2
|
16.09.2020 16:00 | 0 : 2 |
16.09
16:00
Sloboda
OFK Napredak
2
1
|
16.09.2020 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
16.09
16:00
Pomoravlje
Sloga (B)
3
0
|
16.09.2020 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
16.09
16:00
Jasenica 2017
Borac 1932
0
0
|
16.09.2020 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
16.09
16:00
RSK
OFK Mihajlovac
1
1
|
16.09.2020 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
16.09
16:00
OFK AranÄelovac 1979
Äerdap
2
0
|
16.09.2020 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
16.09
16:00
Rudar (S)
KaraÄorÄe
3
1
|
16.09.2020 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
16.09
16:00
Petar Dobrnjac
Zvižd
1
2
|
16.09.2020 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
16.09
16:00
Morava (VP)
Borac (Ž)
3
0
|
16.09.2020 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
16.09
16:00
VGSK
Sloga (M)
2
1
|
16.09.2020 16:00 | 2 : 1 |
|
16.09
15:30
MSK
TamiÅ”
3
1
|
16.09.2020 15:30 | 3 : 1 |
|
||||||
16.09
15:30
Polet
Borac
4
0
|
16.09.2020 15:30 | 4 : 0 | |||||||
16.09
15:30
RadniÄki 1911
2. Oktobar
2
1
|
16.09.2020 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
16.09
15:30
ASK
Mladost (BD)
1
1
|
16.09.2020 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
16.09
15:30
Vojvodina (B)
Delija
0
0
|
16.09.2020 15:30 | 0 : 0 | |||||||
16.09
15:30
Potisje
OFK Klek
4
1
|
16.09.2020 15:30 | 4 : 1 |
|
||||||
16.09
15:30
Mladost (L)
Rusanda
2
2
|
16.09.2020 15:30 | 2 : 2 |
|
||||||
16.09
15:30
Crvena zvezda
Lehel
7
0
|
16.09.2020 15:30 | 7 : 0 |
|
16.09
16:00
Napredak 1936
Mladost (B)
1
0
|
16.09.2020 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
16.09
16:00
Integral
TrgovaÄki
2
0
|
16.09.2020 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
16.09
16:00
Vihor
Rudar (Kr)
1
0
|
16.09.2020 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
16.09
16:00
Manastirica
Mlava (ML)
3
4
|
16.09.2020 16:00 | 3 : 4 |
|
||||||
16.09
16:00
BuduÄnost (V)
Sirakovo
0
3
|
16.09.2020 16:00 | 0 : 3 | |||||||
16.09
16:00
ŽelezniÄar
Sloga (L)
1
2
|
16.09.2020 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
16.09
16:00
Omladinac (Å )
ObiliÄ
1
2
|
16.09.2020 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
16.09
16:00
Napredak SimiÄevo
Rudar 2001
1
1
|
16.09.2020 16:00 | 1 : 1 |
|
16.09
16:30
KaraÄorÄe
PopoviÄi Vrnjci
13
0
|
16.09.2020 16:30 | 13 : 0 |
|
||||||
16.09
16:30
Mataruge
Tavnik
0
2
|
16.09.2020 16:30 | 0 : 2 |
|
||||||
16.09
16:30
Mladi radnik 1925
Jedinstvo 2017
0
3
|
16.09.2020 16:30 | 0 : 3 |
|
||||||
16.09
16:30
Granit
Napredak
0
1
|
16.09.2020 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
16.09
16:30
Jovo Kursula
Kraljevo Hajduk
2
0
|
16.09.2020 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
16.09
16:30
Rudar
Ribnica
3
0
|
16.09.2020 16:30 | 3 : 0 |
|
||||||
16.09
16:30
BuduÄnost
Ibar
2
1
|
16.09.2020 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
16.09
16:30
Mladost (V)
Gruža
1
1
|
16.09.2020 16:30 | 1 : 1 |
|
16.09
16:30
OFK Senjak
Pepeljevac
1
3
|
16.09.2020 16:30 | 1 : 3 | |||||||
16.09
16:30
Dimitrije TucoviÄ
Kolubara 2
1
0
|
16.09.2020 16:30 | 1 : 0 | |||||||
16.09
16:30
Tvrdojevac
OFK JabuÄje
2
1
|
16.09.2020 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
16.09
16:30
Pambukovica
OFK OseÄina
1
0
|
16.09.2020 16:30 | 1 : 0 | |||||||
16.09
16:30
TrliÄ
Joks Junajted
0
1
|
16.09.2020 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
16.09
16:30
Banjani
Radnik (Ub)
2
2
|
16.09.2020 16:30 | 2 : 2 |
|
||||||
16.09
16:30
ZSK
Iskra
2
4
|
16.09.2020 16:30 | 2 : 4 |
|
16.09
16:00
Drina
GuÄevo 1929
7
0
|
16.09.2020 16:00 | 7 : 0 |
16.09
OFK Odžaci
Omladinac
1
1
|
16.09.2020 | 1 : 1 |
16.09
16:00
Milicionar
Partizan
1
0
|
16.09.2020 16:00 | 1 : 0 |
|
16.09
17:00
Grbalj
Bokelj
1
1
|
16.09.2020 17:00 | 1 : 1 |
|
16.09
21:00
PSG
Metz
1
0
|
16.09.2020 21:00 | 1 : 0 |
|
16.09
11:00
RadniÄki (NB)
Trayal
2
0
|
16.09.2020 11:00 | 2 : 0 |
16.09
17:00
Bežanija
RadniÄki (NB) 2
1
2
|
16.09.2020 17:00 | 1 : 2 |
|
||||||
16.09
09:00
Studentski Grad
OFK Žarkovo
4
0
|
16.09.2020 09:00 | 4 : 0 |
|
16.09
10:00
CFK
RadniÄki 1912
1
2
|
16.09.2020 10:00 | 1 : 2 |
|
16.09
10:00
GFK Sloven
Index
3
0
|
16.09.2020 10:00 | 3 : 0 |
|
16.09
10:00
Crvena zvezda
OFK Beograd
2
0
|
16.09.2020 10:00 | 2 : 0 |
|
||||||
16.09
11:00
ÄukariÄki
RadniÄki (O)
9
0
|
16.09.2020 11:00 | 9 : 0 |
|
||||||
16.09
20:00
GrafiÄar
Zemun
5
0
|
16.09.2020 20:00 | 5 : 0 |
|